Ahojky děkuji ti za návštěvu!!

Kabuto

26. srpna 2008 v 16:27 | Katka |  Naruto postavy
Yakushi Kabuto
byl vychován Jouninem, který byl členem Lékařské týmu v Listové. Tento Jounin ho nalezl během bitvy Kikyou Pass, když byl Kabuto ještě dítě. Později Kabuta naverboval Orochimaru a udělal z něj svou pravou ruku. Ale jak to vypadá, tak přesto i před Orochimarem něco skrývá. Projevilo se to, když se snažil zabít Sasukeho, který se zotavoval z předboje při Chuuninské zkoušce. Kabutovi v tom však, těsně než stihl Sasukemu podříznout krk, zabránil Hatake Kakashi.
Jeho hlavním úkolem bylo sledovat talentované ninji, hlavně se zajímal, jak si vede Uchiha Sasuke, protože ten byl důležitý pro další fázi Orochimarova plánu. Nějaký čas pobýval v Listové s Akadem Yoroi a Tsurugim Misumi, aby mohl sbírat informace. Tyto informace ukládal do karet, které s sebou vždy nosil.
Sedmkrát propadl u Chuuninské zkoušky (během 4 let), skrýval své skutečné schopnosti. Ačkoli Kabuto v Listové vystupoval jako Genin, přesto byl schopen postavit se jako rovnocenný soupeř geniálního ninji Hatake Kakashiho. Když bojoval s Tsunade, prohlásila, že jeho pochopení technik a ráznost je vyšší než, když byla sama mladá.
Kabutova povaha a tendence dělat dobré skutky (pomohl Hinatě během Chuuniské zkoušky) z něj činí asi nejzáhadnější postavu v seriálu.
Kabuto se narodil 29. února. Na začátku seriálu mu bylo 20 let. Je 176,2 cm vysoký a váží 65 kg. Momentálně je hledaným ninjou (Nukenin), jeho poslední známá hodnost byla Genin.

Překlad a význam jména

Yakushi je japonské jméno pro Buddhu Lékařství.
Kabuto - část japonského názvu oměje (Torikabuto, 鳥兜), rostliny, která zmírňuje bolest, ale může i zabít, což se hodí k tomu, jak byl popsán jeho charakter.
Kabuto také znamená helma. Společně s Akado Yoroi (brnění) a Tsurugi Misumi (meč) tvoří trio helma-brnění-meč.

Techniky

Shousen Jutsu (Záhadná dlaň)
Nehan Shouja no Jutsu (Chrám nirvány)
Shikon no Jutsu (Technika mrtvé duše)
Innyu Shoumetsu (Tajné léčení závažných zranění)
Kawarimi no Jutsu (Přemístění)
Meisai Gakure no Jutsu (Maskování)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama