Ahojky děkuji ti za návštěvu!!

Sasuke

26. srpna 2008 v 16:20 | Katka |  Naruto postavy
Sasuke
Sasuke pochází z velmi silného a dobrého klanu Uchiha.
Ze Sasukeho rodiny přežil pouze jeho bratr Itachi který povraždil celý klan Uchiha i své rodiče jenom svého bratra Sasukeho nechal žít a chtěl aby se mu jednou až zesílí pomstil.Sasuke byl zrovna ve školy když se ovšem vrátil uviděl celouvesnici povražděnou a to ho vyděsilo a běžel se podívat domů na své rodiče u kterých byl zrovna jeho bratr Itachi.Sasuke uviděl jak jeho rodiče leží na zemi mrtví.Tohle způsobilo Sasukemu zlé,strašlivé vzpomínky na dětství a touho zabít(zavraždit)svého bratra.
Sasuke se přestěhuje do skrití listové vesnice kde potká Naruta se kterým(trochu divné protože až vyrostou tak to bud trochu jinak spíš opak budou se pošťuchovat ale i ...)se spřátelí.Také podká spoustu holek(Sakuru a Ino které se kvůli tomu pošťuchují,,...)které se do něj okamžitě zamilují.Ovšem Sasuke o n nemá zájem.
Bude také chodit do stejné třídy jako Naruto a Sakura,Ino,Hinata,Chouji,Orochimaru,....Když vyroste bude dělat zkoušky kterými projde a stane se z něj Genin.Bude přidělen v týmu se Sakurou a Narutem a jejich vedoucím týmu Kakashim.Jejich tým má číslo 7 neboli tým 7.Budou spolu řešit různé mise,...
A teď něco o Sasukeho povahě: Sasuke je:klidný,chladný,vždy přemýšlivý,postřehový(jako že má postřeh díky jeho vrozenému Scharinganu).Kromě jeho zlého,bolestného dětství tak až bude starší ale stále v 1.sérii tak časem si i zvykne na Naruta a Sakuru a začnou normálně komunikovat(no i když....nevím to přesně u Naruta =-). Protožesi myslím že se pořád pošťuchují ale už míň!Ale když přijde na nejtěžší boj Sasuke uspěje vždyť je velmi velmi dobrý bojovník a když se něco staner jeho týmu(Sakuře a Narutovi)tak jim okamžitě přijde na pomoc a ochráníje.
Sasuke ho má opravdu ráda Sakura bohužel si jí Sasuke ani nevšimá ale časem to bude už lepčí zpíše jsou z nich přátelé než láska ale tak či tak ochrání ji!
(Sakura se pořád snaží.....!!!)
http://lies93.skyrock.com/pics/303047965_small.jpg
Sasuke postava a bista
Obrázek “http://pierrot.jp/title/naruto/images/chara/chara_sasuke_img.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
http://content.answers.com/main/content/wp/en/thumb/8/82/250px-Uchiha_Sasuke_003.jpg
http://bencity.free.fr/BD/naruto/sasuke3.jpg
http://www.basehead.org/files/shots/NarutoSasukeWallpaper.jpg
Uchiha Sasuke a větrný shuriken
http://img207.imageshack.us/img207/1016/0033vh.jpg
http://users.animanga.com/rdp/images/index_01.gif
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama